⭐⭐⭐⭐⭐ Zväčšiť
 

Vlasy K tinktúra proti predčasnému šediveniu vlasov - 2 x 50ml - Serafin

 
Vlasy K tinktúra proti predčasnému šediveniu vlasov Serafin - po aplikácii extraktu VLASY K dochádza k zmierneniu šediveniu vlasov, postupne sa obnovuje ich pigmentácie. Vlasy K tinktúra proti predčasnému šediveniu vlasov má okrem iného aj hojivý vplyv na pokožku hlavy a zmierňuje vypadávanie vlasov. Šedivenie vlasov najmä v mladšom veku býva často známkou poruchy funkcie niektorého z hlavných detoxikačných orgánov, akými sú pečeň, črevá alebo obličky, príčinou môže byť aj dlhodobé prekyslenie organizmu a tiež chronický stres.
Dostupnosť Skladom
Jednotková cena 16,99 € / 100 ml
16,99 €
   
Značka Serafin
Kategória Tinktúry
 
DETAIL

  • prípravok proti predčasnému šediveniu vlasov podľa receptúry Prof. RNDr. Anny Struneckej, DrSc. 
  • pri pravidelnej aplikácii sa vo vlasoch objavuje pigment a vlasy sa vracajú až k pôvodnému zafarbeniu
  • tlmí nadmerné mastenie vlasov a obmedzuje vypadávanie vlasov
  • spevňuje vlas, zlepšuje jeho kvalitu
  • obmedzuje tvorbu lupín

 

ZLOŽENIE


Palina obyčajná, Žihľava dvojdomá list a koreň, Lopúch väčší koreň, Baza čierna kvet, Chmeľ otáčavý šištice, Breza previsnutá list, Fialka trojfarebná vňať, Vrbovka malokvetá vňať, Lieska list, Rozmarín lekárska vňať, Fenikel obyčajný plod, liehoglycerín, destilovaná voda, prírodná esencia bergamot

POUŽITIE


Aplikácia: 

vykonáva sa zvonka nanesením rozprašovačom a vtieraním extraktu ku korienkom vlasov a následným rozčesaním hrebeňom, tak aby boli vlasy ľahko navlhčené. Následne necháme zaschnúť, extrakt neumývame. Veľmi dôležitou podmienkou pre dosiahnutie účinnosti je každodenná aplikácia po dobu minimálne 3 mesiacov.

Po aplikácii extraktu VLASY K dochádza k zmierneniu šediveniu vlasov, postupne sa obnovuje ich pigmentácia. Prípravok má okrem iného aj hojivý vplyv na pokožku hlavy a zmierňuje vypadávanie vlasov.

Šedivenie vlasov najmä v mladšom veku býva často známkou poruchy funkcie niektorého z hlavných detoxikačných orgánov, akými sú pečeň, črevá alebo obličky. Príčinou môže byť aj dlhodobé prekyslenie organizmu a tiež chronický stres.

Úprava stravovania a životného štýlu by mala byť súčasťou liečby.

Veľmi dôležitou podmienkou pre dostatočnú účinnosť extraktu VLASY K je jeho každodenná aplikácia po dobu minimálne 3 mesiace. V prípade väčšieho poškodenia vlasov je vhodné aplikovať väčší počet mesačných dávok.

 

VÝROBA: ČR

 
Hmotnosť 0.27 kg
Darček pre Pre ženu, Pre muža, Pre babku a dedka
Druh výrobku Tinktúra
Zdravotný problém Vlasy
Značka Serafin

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: