⭐⭐⭐⭐⭐ Zväčšiť
 

OBLIČKY A MOČ. MECHÚR ŽENY - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller

 

Sada pre ZDRAVÉ OBLIČKY A MOČ. MECHÚR určená pre ženy obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe vašich ohlasov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty, ktoré sú účinné a používajú sa pri opakujúcich sa zápaloch moč. ciest, pri zlej funkcii obličiek, či pri tvorbe kamienkov. 

Dostupnosť Skladom
26,99 €
   
Značka Sada
Kategória Doplnky výživy
 
DETAIL

Sada pre ZDRAVÉ OBLIČKY A MOČ. CESTY obsahuje starostlivo vyberané produkty:

  • Obličky a močový mechúr tinktúra - prírodný podporný prípravok, ktorý napomáha pri zápaloch a poruchách funkcie obličiek a močového mechúra. Obličky a močový mechúr tinktúra z púčikov napomáha zmierňovať zápaly, rozpúšťať kamienky a vyplavovať piesok. Užíva sa podľa váhy. 
  • Giga Brusinky 60 tabliet - Brusnice sa používajú pre ich účinok na sliznicu močových ciest. Spomalením rozkladu moču, najmä u inkontinentných osôb, znižujú vznik zápachu. Sú vynikajúcim prírodným zdrojom flavonoidov. Podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu, pôsobia ako prírodný antioxidant. Pôsobia na normálnu funkciu močového ústrojenstva. Užíva sa 1-2 tablety denne.  
  • Obličky Ženy čaj  -  je kombináciou 6 bylín, ktorá napomáha pri funkcii obličiek a močového ústrojenstva, pôsobí protizápalovo, podporuje vyplavovanie usadenín solí, čím pozitívne pôsobí na pohybový aparát. Pije sa 2 - 3x denne. 
Hmotnosť 0.8 kg
Zdravotný problém Moč.cesty, Obličky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: