⭐⭐⭐⭐⭐ Zväčšiť
 

GYNEKOLOGICKÉ ZÁPALY - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller

 

Sada na GYNEKOLOGICKÉ ZÁPALY obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe ohlasov našich zákazníčiek. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty, ktoré pomáhajú v prírodnej liečbe kvasiniek, kandidózy, gynekologických zápalov. 

Dostupnosť Skladom
39,99 €
   
Značka Sada
Kategória Doplnky výživy
 
DETAIL

Sada na GYNEKOLOGICKÉ ZÁPALY obsahuje starostlivo vyberané produkty:

  •  Oreganový olej 80% 25ml - Vysoko percentný (80%) oreganový olej sa v prírodnej medicíne používa hlavne v boji s baktériami, plesňami, Candidou, vírusmi a parazitmiBojuje proti plesniam nie len na povrchu tela, ale aj tým, ktoré napádajú vnútorné prostredie. Používa sa aj na odkyslenie organizmu. 1x denne 1 kapsula.
  • Femina Happy - prírodné bylinné kapsule zostavené podľa originálnej receptúry chránenej ochrannou známkou. Podporujú prirodzené funkcie ženských pohlavných orgánov, harmonizujú maternicu, napomáhajú pri nepravidelnej menštruácii a pri gynekologických zápaloch. 3x denne 1 kapsula.
  • Anti-candid čajje špeciálna zmes zostavená z nechtíka, kapucínky, alchemilky, rebríčka a prasličky pre pohodlie a ochranu žien. Pôsobí pri chronických kvasinkových gynekologických výtokoch, znižuje ich výskyt a napomáha pri liečení. Pijeme 2 - 3x denne.
Hmotnosť 0.3 kg
Zdravotný problém Kandidóza, Vaginálny výtok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: