⭐⭐⭐⭐⭐ Zväčšiť
 

VYPADÁVANIE VLASOV - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller

 

Sada proti VYPADÁVANIU VLASOV obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe vašich ohlasov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty proti vypadávaniu vlasov, ktoré sú účinné a okrem vnútorného užívania ich aplikujete aj zvonku - tinkúra Vlasy S sa strieka priamo na korienky a problémové miesta na obnovu rastu.  My sme vám uľahčili výber, vy šetríte svoju peňaženku.

Dostupnosť Skladom
33,99 €
   
Značka Sada
Kategória Doplnky výživy
 
DETAIL

Sada proti VYPADÁVANIU VLASOV za zvýhodnenú cenu obsahuje starostlivo vyberané produkty:

  • Vlasy S tinktúra proti vypadávaniu vlasov - špeciálna bylinná zmes zložená z kombinácie 12 bylín podľa receptúry Prof. RNDr. Anny Struneckej, DrSc, obmedzuje vypadávanie vlasov, podporuje rast nových vlasových folikúl, vlas spevňuje a zlepšuje jeho kvalitu, stimuluje rast vlasov, znižuje tvorbu lupín, odstraňuje mastnotu z pokožky hlavy. Použitie - vykonáva sa vonkajšie nanesením pomocou rozprašovača a vtieraním extraktu ku korienkom vlasov, tak aby boli vlasy ľahko navlhčené. Následne necháme zaschnúť, extrakt neumývame. Veľmi dôležitou podmienkou pre dosiahnutie účinkov je každodenná aplikácia po dobu minimálne 3 mesiacov. V prípade väčšieho poškodenia vlasov je vhodné aplikovať až 6 mesiacov.
  • Biotín + Zinok + Selénzmes vitamínov a minerálov pre zdravie vašich vlasov a nechtov, ktorá ich vyživuje "zvnútra". Pri probléme s vypadávaním vlasov bývajú dané minerály často nedostatkové.  Biotín je považovaný za tzv. "vlasový vitamín" v kombinácii s minerálmi zinkom a selénom predstavujú unikátne zloženie, ktoré dodá vašim vlasom, nechtom a telu, všetko, čo mu chýba. 2 x denne 1 tableta medzi jedlami
  • Vlasy čajová zmes -  Čaj Vlasy predstavuje unikátnu kombináciu 6 bylín, ktoré sa starajú o zdravie vašich vlasov, podporujú ich rast. Vlasy čajová zmes napomáha rastu a kvalite vlasov, podporuje rast vlasov vplyvom na obličky a nadobličky a zároveň uvoľňuje psychické napätie. Pijeme 2-3x denne.
Hmotnosť 0.9 kg
Zdravotný problém Vlasy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: