⭐⭐⭐⭐⭐ Zväčšiť
 

STRES A VYČERPANIE - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller

 

Sada na STRES A VYČERPANIE obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe ohlasov našich zákazníkov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty, ktoré priaznivo pôsobia na upokojenie organizmu, pomáhajú odbúravať stres, podporujú relaxáciu a duševnú a navyše sú jednoduché na užívanie. 

Dostupnosť Skladom
32,99 €
   
Značka Sada
Kategória Doplnky výživy
 
DETAIL

Sada na STRES A VYČERPANIE obsahuje starostlivo vyberané produkty:

  • Stres a vyčerpanie-  špeciálna bylinná zmes, ktorá priaznivo pôsobí na upokojenie organizmu, odbúranie stresu, zlepšuje psychický stav a pomáha pri pocite vyčerpanosti a pri problémoch so spánkom. Podporuje relaxáciu, spánok a duševnú pohodu. Užívame 2x denne jednu lyžičku
  • Pohoda kapsule - prírodné bylinné kapsule zostavené podľa originálnej receptúry predstavujú zmes bylín, vitamínov a minerálov pre upokojenie organizmu, pomáhajú k správnej psychickej činnosti, k zníženiu miery únavy a vyčerpania, horčík prispieva k normálnemu fungovaniu nervovej sústavy, vitamíny skupiny B prispievajú k normálnej psychickej činnosti. Užíva sa 1 kapsulka 2x- 3x denne.
  • Antistres čaj - je špeciálna zmes zostavená zo 6 byliniek, ktorá priaznivo pôsobí na upokojenie organizmu a nervového systému. Uvoľňuje psychické napätie a stres, zmierňuje výkyvy nálad, pomáha pri psychickom a fyzickom vyčerpaní. Pijeme 2 - 3x denne.
Hmotnosť 0.3 kg
Zdravotný problém Nespavosť, Stres

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: