Omáčky, kečupy, horčice

 

Najpredávanejšie

1
7117
Značky
 
 
Druh výrobku
Kvalita
Značka

Stránka 1 z 2 - 23 položiek celkom

   
 • Rinatura ocot balsamico bianco 250ml Akcia Kód: 1697
  Balsamikový ocot biely BIO - 250ml - Rinatura
  Skladom

  Balzamikový ocot patrí medzi jedny z najkvalitnejších surovín, ktoré sa používajú nielen v gastro zariadeniach, ale aj v domácnostiach.

  Vyrába sa fermentáciou hroznového muštu v drevených sudoch  a prvá výroba balzamikového octu sa zrodila v Modene v Taliansku.

  3,49 € (–14 %)
  2,99 € / ks
     
  Značka: Rinatura
 • balsamico di modena pangreen Akcia Kód: 1829
  Balsamikový ocot tmavý BIO - 250ml - Rinatura
  Skladom

  Balzamikový ocot patrí medzi jedny z najkvalitnejších surovín, ktoré sa používajú nielen v gastro zariadeniach, ale aj v domácnostiach.

  Vyrába sa fermentáciou hroznového muštu v drevených sudoch  a prvá výroba balzamikového octu sa zrodila v Modene v Taliansku.

  Kvalitný balzamikový ocot neobsahuje žiadne konzervačné látky a farbivá , čo znamená, že minimálne jeden z procesov výroby sa vykonáva priamo v Modene. Kyslosť octu je 6%.

  Konzistencia octu je hustejšia a má výraznú skladkokyslú chuť, takže vám odporúčame používať minimálne množstvo.

  Balzamikový ocot je bohatý na antioxidanty a má málo kalórií. Navyše šalát poliaty balzamikovým octom chutí aj deťom.

  3,49 € (–14 %)
  2,99 € / ks
     
  Značka: Rinatura
 • Domáca Horčica chilli HOT - 100ml - Feriho Šmaky Kód: 1891
  Domáca Horčica chilli HOT - 100ml - Feriho Šmaky
  Skladom

  Domáca horčica chilli HOT Feriho Šmaky ako sa patrí je obohatená o štipľavé papričky pre ešte intenzívnejší zážitok z chuti. Domáca horčica chilli HOT je bez konzervantov, emulgátorov. Domáca horčica chilli HOT je vyrobená ručne a pestovaná na Slovensku.


  4,99 € / ks
     
  Značka: Feriho Šmaky
 •  
 • Domáca Horčica kremžská - 100ml - Feriho Šmaky Novinka Kód: 1892
  Domáca Horčica kremžská - 100ml - Feriho Šmaky
  Skladom
  Domáca Horčica Kremžská Feriho Šmaky ako sa patrí. Domáca Horčica Kremžská je mix čiernych a žltých horčičných semienok dopĺňa mierne pikantná chuť chilli. Oproti klasickej domácej horčici HOT je Domáca Horčica Kremžská miernejšia v pálivosti. Domáca Horčica Kremžská je bez konzervantov, emulgátorov 

  4,99 € / ks
     
  Značka: Feriho Šmaky
 • dragon breath chilli Kód: 938
  Dragon Breath chilli výlisok - 12ml - Feriho Šmaky
  Skladom

  6,90 € / ks
     
  Značka: Feriho Šmaky
 • Horčica dijonská BIO - 200g - Emile Noël Kód: 319
  Horčica dijonská BIO - 200g - Emile Noël
  Skladom
  Horčia dijonská Emile Noël - firma sa už 80 rokov zameriava na výrobu a predaj olejov a octov z ekologicky pestovaných surovín. Horčia dijonská má výraznú chuť a vôňu. Horčia dijonská neobsahuje umelé prísady, je vyrobená podľa klasickej receptúry, iba s pridaním octa a morskej soli. Horčia dijonská sa môže používať samostatne alebo s ňou ochutiť...

  3,90 € / ks
     
  Značka: Emile Noël
 •  
 • Horčica hrubozrnná BIO - 200g - Emile Noël Kód: 323
  Horčica hrubozrnná BIO - 200g - Emile Noël
  Skladom
  Horčia hrubozrnná Emile Noël - firma sa už 80 rokov zameriava na výrobu a predaj olejov a octov z ekologicky pestovaných surovín. Horčia hrubozrnná má výraznú chuť a vôňu. Horčia hrubozrnná neobsahuje umelé prísady, je vyrobená podľa klasickej receptúry, iba s pridaním octa a morskej soli. Horčia hrubozrnná sa môže používať samostatne alebo s ňou ochutiť...

  3,90 € / ks
     
  Značka: Emile Noël
 • Jablčný ocot nepasterizovaný BIO Demeter - 750ml - Beutelsbacher Kód: 227
  Jablčný ocot nepasterizovaný BIO Demeter - 750ml - Beutelsbacher
  Skladom
  Jablčný ocot nepasterizovaný Demeter Beutelsbacher -nepasterizovaný a nefiltrovaný bio ocot v DEMETER kvalite; demeter kvalita znamená, že potravina bola vypestovaná podľa striktných biodynamických pravidiel - v súlade s prírodou. Jablčný ocot nepasterizovaný Demeter sa vyrába z čerstvých demeter jabĺk - vylisuje sa z nich mušt a ten sa necháva kvasiť. Jablčný ocot nepasterizovaný Demeter je prirodzene...

  3,80 € / ks
     
  Značka: Beutelsbacher
 • Kečup dobrušský bez cukru - 310g - Sunfood Kód: 773
  Kečup dobrušský bez cukru - 310g - Sunfood
  Skladom
  Kečup dobrušský bez cukru Sunfood je bez zbytočných konzervantov a cukru. Ak ste robievali doma kečup, tak Kečup dobrušský bez cukru vám pripomenie chuť domáceho kečupu s jemným nádychom po klinčeku. Kečup dobrušský bez cukru má unikátne zloženie. 180g paradajok je použitých na 100g kečupu...

  1,90 € / ks
     
  Značka: Sunfood
 •  
 • otma kecup domaci pangreen Kód: 296
  Kečup gurmán BIO - 310g - Otma
  Skladom

  Kečup je druh hustej zeleninovej omáčky. Jeho otcom je Henry Heinz (1844 – 1919). Je vyrobený z paradajkového pretlaku, korenia a ďalších prísad, preto má červené zafarbenie. Prvý známy recept na kečup je už z roku 1812. Najlepší recept na domáci kečup má určite vaša mama, ale tento kečup chutí určite prinajlepšom ako druhý najlepši čo ste kedy jedli. Je príjemne sladký, malý náznak klinčeka a takmer domáci kečup máte doma a bezpracne. Pôvodný recept na kečup je z Indonézie kde sa vyrábal aj s prídavkom sóje, bola to vlastne rybia omáčka a volali ho ketjup. Kde inde ako v Amerike sa tak preslávil, že si kečup dávajú na všetky fast foodové jedlá. Kečup vyvyinul v roku 1872 Henry J. Heinz s receptom ktorú spoločnosť dodnes používa. V kečupe sa zvýšil podiel octu, pridal cukor a ochutil cibuľou a špeciálnou zmesou korenín. Výsledkom bolo mimoriadne zaujímavé zloženie v chuti a kečup ako ho poznáme dnes.


  1,79 € / ks
     
  Značka: Otma
 • Majonéza vegánska VEGAN - 270g - Hellmanns Kód: 90
  Majonéza vegánska VEGAN - 270g - Hellmanns
  Skladom

  Majonéza vegánska VEGAN Hellmanns je skvelá náhrada tej klasickej so slepačími vajciami. Ak ich tam mať nechcete je to úplne jednoduché, kúpte si túto bezvaječnú - Majonéza vegánska VEGAN. Nielenže neobsahuje vajcia a je bezlepku, ale Majonéza vegánska VEGANchutí delikátne a úplne rovnako ako klasická majonéza. Majonéza vegánska VEGAN je vhodná do šalátov, na sendviče či pomazánky. Majonéza vegánska VEGAN nemusí byť pred otvorením v chladničke


  2,99 € / ks
     
  Značka: Hellmanns
 • Majonéza vegánska Vegan mayo - 250ml - Spak Kód: 286
  Majonéza vegánska Vegan mayo - 250ml - Spak
  Skladom

  Majonéza vegánska Vegan mayo Spak je skvelou alternatívou ku klasickej majonéze. Majonéza vegánska Vegan mayo obsahuje iba základné suroviny pre výbornú chuť a zdravý pôžitok. Majonéza vegánska Vegan mayo je bez konzervantov, lepku, sóje, vajec, laktózy a je vegánska. Majonéza vegánska Vegan mayo sa môže požívať ako...


  2,20 € / ks
     
  Značka: Spak foods
 •  
 • Kód: 1696
  Mletá Moruga prášok - 5g - Feriho Šmaky
  Skladom

  Moruga Trinidad chilli je výborná do gulášov, sáls, chutney. Nástup v chuti je mierny do dlhého záveru. Skutočne jedna kvapka stačí aby ste si pochutnali na výbornom chilli. Made in Slovakia.


  5,70 € / ks
     
  Značka: Feriho Šmaky
 • Rybia omáčka - 200ml - Megachef Kód: 1550
  Rybia omáčka - 200ml - Megachef
  Skladom
  Rybia omáčka Megachef je prirodzená v kuchyni v Ázii ako u nás kečup. Rybia omáčka sa používa k namáčaniu, alebo si ju dáte do šalátov, je fermentovaná 2 roky, takže je skvelo vyzretá.

  5,40 € / ks
     
  Značka: Megachef
 • Shoyu omáčka sójová - Sunfood Kód: 180
  Shoyu omáčka sójová - Sunfood
  Skladom
  Shoyu omáčka sójová Sunfood sa prvýkrát dostala do Európy s holandskými obchodníkmi z Nagasaki v 16. storočí. Ozimný jačmeň so sójou bez GMO, morskou soľou a koji sa nafermentujú a následne sa varia až vznikne Shoyu omáčka sójová. Shoyu omáčka sójová sa dá do cedrových sudov, kde fermentuje 18 mesiacov alebo aspoň dve letá. Shoyu omáčka sójová je následne cedená cez...

  od 2,90 € / ks
  Značka: Sunfood
 •  
 • sriracha omacka feriho smaky Kód: 795
  Sriracha pálivá fermentovaná chilli omáčka - 100ml - Feriho Šmaky
  Skladom

  Sriracha to je legendárna chilli omáčka. Sriracha chilli omáčka vás poriadne nakopne a je ideálna na omáčky, polievky či do burgrov. Sriracha chilli omáčka to je slovenský výrobok od Feriho a bez konzervantov. Sriracha to je vaša nová dimenzia chilli a nových chutí. Srirach sa hodí takmer všade, slovenský výrobok a bez zbytočných ingrediencií. 


  6,90 € / ks
     
  Značka: Feriho Šmaky
 • Sweet Habanero chilli cesnak omáčka - 20ml - Feriho Šmaky Kód: 1637
  Sweet Habanero chilli cesnak omáčka - 20ml - Feriho Šmaky
  Skladom
  Sweet Habanero chilli cesnak omáčka Feriho Šmaky má príjemný pikantný nástup a dosť výbušný záver. Sweet Habanero chilli cesnak omáčka - držte sa pri zemi aby ste neodleteli. Sweet Habanero chilli cesnak omáčka je krásne chilli so slovenskej produkcie od Feriho.

  3,90 € / ks
     
  Značka: Feriho Šmaky
 • Sweet Habanero Yellow chilli zázvor omáčka - 20ml - Feriho Šmaky Kód: 1638
  Sweet Habanero Yellow chilli zázvor omáčka - 20ml - Feriho Šmaky
  Skladom
  Sweet Habanero Yellow chilli zázvor omáčka Feriho Šmaky je výborná na grilovačky a na ryby. Sweet Habanero Yellow chilli zázvor omáčka - búrlivý záver v chuti vás jemne zmätie ale nebojte sa, vynahradí vám to skvelým úvodom a pomalým nástupom pikantnosti. Sweet Habanero Yellow chilli zázvor omáčka made in Slovakia.

  3,90 € / ks
     
  Značka: Feriho Šmaky
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 23 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.