⭐⭐⭐⭐⭐ Zväčšiť
 

CHOLESTEROL ZNÍŽENIE - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller

 

Sada na ZNÍŽENIE CHOLESTEROLU obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe vašich ohlasov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty na zníženie cholesterolu a zachovanie normálnej hladiny v krvi, ktoré sú účinné a zároveň jednoduché na užívanie. 

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena 28,99 € / 1 ks
28,99 €
   
Značka Sada
Kategória Doplnky výživy
 
DETAIL

Sada na ZNÍŽENIE CHOLESTEROLU obsahuje starostlivo vyberané produkty:

  • Koenzým Q10 s vitamínom E 60 tob.- Q10 je jediný antioxidant rozpustný v tukoch - najčastejšie sa používa pri problémoch so srdcom, s cievami, žilami a s vysokým cholesterolom. Q10 zabezpečuje antioxidačnú ochranu srdca, zdravé cievy, pomáha obnoviť normálnu funkciu srdca - energetický deficit srdca z dôvodu nedostatku Q10 vedie k zhrubnutiu steny ľavej komory, zníženej výkonnosti srdca až k oslabeniu diastolickej funkcie, zlyhávaniu srdca. Vitamín E je silný antioxidant, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Oxidačný stres buniek je výsledkom nerovnováhy antioxidantov a voľných radikálov v tele. Užívajte 1-2 tablety denne.
  • Cholesterin čaj - špeciálna bylinná zmes zložená zo 6 bylín, určená na užívanie pri všetkých očistných kúrach. Cholesterin čajová zmes pôsobí najmä na oblasť pečene, žlčníku, krvi a čriev, podporuje normálnu hladinu cholesterolu v krvi a funkciu srdca. Pijeme 2x až 3x denne.
  • Cholesterin tinktúra - špeciálna 4 - bylinná zmes z pupeňov rastlín, ktorá prispieva k zachovaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi, taktiež zlepšuje štiepenie tukov v pečeni, znižuje riziko artériosklerózy. Cholesterin tinktúra je vysoko účinná bylinná zmes výťažkov z pupeňov rastlín zostavená podľa originálnej receptúry. Užíva sa podľa váhy. 
Hmotnosť 0.7 kg
Zdravotný problém Cholesterol

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: