Detské ponožky a pančušky

Detské ponožky pre malé nôžky - na pravú aj na ľavú nôžku. Či už sú pre odvážneho kozmonauta, alebo malú princeznú. Naše ponožky vykúzlia vašim deťom úsmev na tvári a získajú nových "rozprávkových kamarátov" na cestu do škôlky a školy. 

Po novom sme rozšírili túto kategóriu o detské pančušky.

 

Najpredávanejšie

4
221422

Stránka 1 z 1 - 14 položiek celkom

   
 • Kozmonaut hrdina ponožky čierne Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5083
  Kozmonaut hrdina ponožky čierne
  Skladom

  Detské ponožky pre všetkých malých hrdinov, ktorí radi objavujú nové svety. Hravé ponožky pre detské bosé nôžky. Či už sú pre odvážneho kozmonauta, alebo malú princeznú. Naše ponožky vykúzlia vašim deťom úsmev na tvári a získajú nových "rozprávkových kamarátov" na cestu do škôlky a školy.


  4,99 € / ks
 • Líštička kmotrička ponožky hnedé Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5068
  Líštička kmotrička ponožky hnedé
  Skladom

  Detské ponožky pre malých nezbedníkov a nezbedníčky, ktorí radi trávia čas v lese skrývaním sa za stromy. Hravé ponožky pre detské bosé nôžky. Či už sú pre odvážneho kozmonauta, alebo malú princeznú. Naše ponožky vykúzlia vašim deťom úsmev na tvári a získajú nových "rozprávkových kamarátov" na cestu do škôlky a školy.


  4,99 € / ks
 • donuty Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5078
  Malinové donuty ponožky krémové
  Skladom

  Detské ponožky pre všetky malé maškrtnice, ktoré vždy skončia s malinovým krémom po celom nose. Hravé ponožky pre detské bosé nôžky. Či už sú pre odvážneho kozmonauta, alebo malú princeznú. Naše ponožky vykúzlia vašim deťom úsmev na tvári a získajú nových "rozprávkových kamarátov" na cestu do škôlky a školy.


  4,99 € / ks
 •  
 • malylisiak Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5081
  Malý lišiak ponožky modré
  Skladom

  Detské ponožky pre všetkých malých huncútov, ktorí stále niečo vyparatia. Hravé ponožky pre detské bosé nôžky. Či už sú pre odvážneho kozmonauta, alebo malú princeznú. Naše ponožky vykúzlia vašim deťom úsmev na tvári a získajú nových "rozprávkových kamarátov" na cestu do škôlky a školy.


  4,99 € / ks
 • medvedik Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5072
  Medvedík čistotný ponožky tmavošedé
  Skladom

  Detské ponožky pre všetkých malých pedantov, ktorí majú svoje hračky pred spaním pekne uložené. Hravé ponožky pre detské bosé nôžky. Či už sú pre odvážneho kozmonauta, alebo malú princeznú. Naše ponožky vykúzlia vašim deťom úsmev na tvári a získajú nových "rozprávkových kamarátov" na cestu do škôlky a školy.


  4,99 € / ks
 • cyklista Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5074
  Odvážny cyklista ponožky zelené
  Skladom

  Detské ponožky pre všetkých malých cyklistov, ktorí radi jazdia s vetrom opreteky. Hravé ponožky pre detské bosé nôžky. Či už sú pre odvážneho kozmonauta, alebo malú princeznú. Naše ponožky vykúzlia vašim deťom úsmev na tvári a získajú nových "rozprávkových kamarátov" na cestu do škôlky a školy.


  4,99 € / ks
 •  
 • Spiace labute ponožky sivé s labutami Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5082
  Spiace labute ponožky sivé
  Skladom

  Detské ponožky pre všetky spiace princezné, ktorým sa ráno nechce vstávať do školy a škôlky. Hravé ponožky pre detské bosé nôžky. Či už sú pre odvážneho kozmonauta, alebo malú princeznú. Naše ponožky vykúzlia vašim deťom úsmev na tvári a získajú nových "rozprávkových kamarátov" na cestu do škôlky a školy.


  4,99 € / ks
 • Statočná indiánka ponožky modré Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5070
  Statočná indiánka ponožky modré
  Skladom

  Detské ponožky pre všetky malé indiánky so statočným srdcom a dobrodružnou povahou. Hravé ponožky pre detské bosé nôžky. Či už sú pre odvážneho kozmonauta, alebo malú princeznú. Naše ponožky vykúzlia vašim deťom úsmev na tvári a získajú nových "rozprávkových kamarátov" na cestu do škôlky a školy.


  4,99 € / ks
 • Veselé papagáje ponožky ružové Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5080
  Veselé papagáje ponožky ružové
  Skladom

  Detské ponožky pre všetky malé rapotačky, ktoré je stále počuť. Hravé ponožky pre detské bosé nôžky. Či už sú pre odvážneho kozmonauta, alebo malú princeznú. Naše ponožky vykúzlia vašim deťom úsmev na tvári a získajú nových "rozprávkových kamarátov" na cestu do škôlky a školy.


  4,99 € / ks
 •  
 • Višňové cupcaky ponožky fialové Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5076
  Višňové cupcaky ponožky fialové
  Skladom

  Detské ponožky pre malé cukrárky, ktoré mamkám v kuchyni najviac pomáhajú olizovaním varešiek. Hravé ponožky pre detské bosé nôžky. Či už sú pre odvážneho kozmonauta, alebo malú princeznú. Naše ponožky vykúzlia vašim deťom úsmev na tvári a získajú nových "rozprávkových kamarátov" na cestu do škôlky a školy.


  4,99 € / ks
 • 3pack - Dievčenské pančušky - veľ. 116-122 Výhodný nákup Kód: 5118
  3pack - Dievčenské pančušky - veľ. 116-122
  Skladom

  3pack obľúbených dievčenských pančušiek za ZVÝHODNENÚ CENU. Kúpte viac a UŠETRITE. Hravé vzorované pančušky, ktoré udržia vaše deti v teple. Kvalitné materiály veľa vydržia, aj keď sa im dá poriadne zabrať pri lezení po štyroch, či pri hre v škôlke. Vzorované pančušky, ktoré budú vaše deti radi nosiť. 


  21,99 € / ks
     
 • Bodkovaná baletka detské pančušky vínovo-fialové ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5112
  Bodkovaná baletka detské pančušky vínovo-fialové
  Skladom

  Detské pančušky pre všetky malé baletky, ktoré rady tancujú s pôvabom. Hravé vzorované pančušky, ktoré udržia vaše deti v teple. Kvalitné materiály veľa vydržia, aj keď sa im dá poriadne zabrať pri lezení po štyroch, či pri hre v škôlke. Vzorované pančušky, ktoré budú vaše deti radi nosiť. 


  7,99 € / ks
 •  
 • Bodkovaná baletka detské pančušky žlté ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5115
  Bodkovaná baletka detské pančušky žlté
  Skladom

  Detské pančušky pre všetky malé baletky, ktoré rady tancujú s pôvabom. Hravé vzorované pančušky, ktoré udržia vaše deti v teple. Kvalitné materiály veľa vydržia, aj keď sa im dá poriadne zabrať pri lezení po štyroch, či pri hre v škôlke. Vzorované pančušky, ktoré budú vaše deti radi nosiť. 


  7,99 € / ks
 • puncohy ruzove ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5109
  Žiarivá hviezdička detské pančušky ružové
  Skladom

  Detské pančušky pre všetky malé hviezdičky, ktoré chcú raz zažiariť ako veľké hviezdy. Hravé vzorované pančušky, ktoré udržia vaše deti v teple. Kvalitné materiály veľa vydržia, aj keď sa im dá poriadne zabrať pri lezení po štyroch, či pri hre v škôlke. Vzorované pančušky, ktoré budú vaše deti radi nosiť. 


  7,99 € / ks

Stránka 1 z 1 - 14 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.