Dievčenské

 

Najpredávanejšie

4
5145

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

   
 • Líštička kmotrička ponožky hnedé Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5068
  Líštička kmotrička ponožky hnedé
  Skladom

  Detské ponožky pre malých nezbedníkov a nezbedníčky, ktorí radi trávia čas v lese skrývaním sa za stromy. Hravé ponožky pre detské bosé nôžky. Či už sú pre odvážneho kozmonauta, alebo malú princeznú. Naše ponožky vykúzlia vašim deťom úsmev na tvári a získajú nových "rozprávkových kamarátov" na cestu do škôlky a školy.


  4,99 € / ks
 • donuty Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5078
  Malinové donuty ponožky krémové
  Skladom

  Detské ponožky pre všetky malé maškrtnice, ktoré vždy skončia s malinovým krémom po celom nose. Hravé ponožky pre detské bosé nôžky. Či už sú pre odvážneho kozmonauta, alebo malú princeznú. Naše ponožky vykúzlia vašim deťom úsmev na tvári a získajú nových "rozprávkových kamarátov" na cestu do škôlky a školy.


  4,99 € / ks
 • Spiace labute ponožky sivé s labutami Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5082
  Spiace labute ponožky sivé
  Skladom

  Detské ponožky pre všetky spiace princezné, ktorým sa ráno nechce vstávať do školy a škôlky. Hravé ponožky pre detské bosé nôžky. Či už sú pre odvážneho kozmonauta, alebo malú princeznú. Naše ponožky vykúzlia vašim deťom úsmev na tvári a získajú nových "rozprávkových kamarátov" na cestu do škôlky a školy.


  4,99 € / ks
 •  
 • Statočná indiánka ponožky modré Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5070
  Statočná indiánka ponožky modré
  Skladom

  Detské ponožky pre všetky malé indiánky so statočným srdcom a dobrodružnou povahou. Hravé ponožky pre detské bosé nôžky. Či už sú pre odvážneho kozmonauta, alebo malú princeznú. Naše ponožky vykúzlia vašim deťom úsmev na tvári a získajú nových "rozprávkových kamarátov" na cestu do škôlky a školy.


  4,99 € / ks
 • Veselé papagáje ponožky ružové Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5080
  Veselé papagáje ponožky ružové
  Skladom

  Detské ponožky pre všetky malé rapotačky, ktoré je stále počuť. Hravé ponožky pre detské bosé nôžky. Či už sú pre odvážneho kozmonauta, alebo malú princeznú. Naše ponožky vykúzlia vašim deťom úsmev na tvári a získajú nových "rozprávkových kamarátov" na cestu do škôlky a školy.


  4,99 € / ks
 • Višňové cupcaky ponožky fialové Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5076
  Višňové cupcaky ponožky fialové
  Skladom

  Detské ponožky pre malé cukrárky, ktoré mamkám v kuchyni najviac pomáhajú olizovaním varešiek. Hravé ponožky pre detské bosé nôžky. Či už sú pre odvážneho kozmonauta, alebo malú princeznú. Naše ponožky vykúzlia vašim deťom úsmev na tvári a získajú nových "rozprávkových kamarátov" na cestu do škôlky a školy.


  4,99 € / ks

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.