Ovocné a zeleninové

 

Najpredávanejšie

6
7167

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

   
 • Funky banány ponožky modré Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5064
  Funky banány ponožky modré
  Skladom

  V týchto ponožkách nebudete na party nikdy stáť v rohu. Donútia vás vlniť sa v rytme funky nálady. Hravé ponožky pre tých, ktorých život baví. Bavte sa a hrajte sa s našimi cool pohodlnými ponožkami, ktoré vám sadnú na nohu ako uliate. 


  6,99 € / ks
 • Pompézna pitahaya ponožky čierne Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5056
  Pompézna pitahaya ponožky čierne
  Skladom

  Každý z nás má právo byť občas snobský a sebecký.  Pompézna pitahaya vám kvôli tomu výčitky robiť nebude. Rada vám ten luxus na nohách dopraje. Hravé ponožky pre tých, ktorých život baví. Bavte sa a hrajte sa s našimi cool pohodlnými ponožkami, ktoré vám sadnú na nohu ako uliate. 


  6,99 € / ks
 • Rozverné avokáda ponožky ružové Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5052
  Rozverné avokáda ponožky ružové
  Skladom

  Z našich avokád si guacamole nepripravíte, ale určite vás dostanú do mexickej nálady. Celý deň bude jedna veľká fiesta. Hravé ponožky pre tých, ktorých život baví. Bavte sa a hrajte sa s našimi cool pohodlnými ponožkami, ktoré vám sadnú na nohu ako uliate. 


  6,99 € / ks
 •  
 • Sladke ráno ponožky ružové ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5089
  Sladke ráno ponožky ružové
  Skladom

  "Káva vonia novým dňom, kocky cukru sa rozpustia v sen" - IMT Smile, Ráno. Oslaďte si svoje rána s našimi chutnými ponožkami. Hravé ponožky pre tých, ktorých život baví. Bavte sa a hrajte sa s našimi cool pohodlnými ponožkami, ktoré vám sadnú na nohu ako uliate. 


  6,99 € / ks
 • Trúfalé granátové jablká ponožky ružové Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5054
  Trúfalé granátové jablká ponožky ružové
  Skladom

  Trúfate si vylúpať granátové jablko? Tak tieto ponožky sú presne pre vás - pre ľudí, ktorí majú radi výzvy. Hravé ponožky pre tých, ktorých život baví. Bavte sa a hrajte sa s našimi cool pohodlnými ponožkami, ktoré vám sadnú na nohu ako uliate. 


  6,99 € / ks
 • pomarnce Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5062
  Veselé pomaranče ponožky čierne
  Skladom

  Letná pohoda za každého počasia. S veselými pomarančami bude váš deň vždy plný slnka. Hravé ponožky pre tých, ktorých život baví. Bavte sa a hrajte sa s našimi cool pohodlnými ponožkami, ktoré vám sadnú na nohu ako uliate. 


  6,99 € / ks
 •  
 • Železná cvikla ponožky bordové ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 5085
  Železná cvikla ponožky bordové
  Skladom

  Tieto cvikly nie sú plné železa, zato vy v nich zažiarite ako Železná lady. Hravé ponožky pre tých, ktorých život baví. Bavte sa a hrajte sa s našimi cool pohodlnými ponožkami, ktoré vám sadnú na nohu ako uliate. 


  6,99 € / ks

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.