⭐⭐⭐⭐⭐ Zväčšiť
 

DOBRÝ ZRAK - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller

 

Sada pre DOBRÝ ZRAK obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe ohlasov našich zákazníkov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty, ktoré podporujú prirodzené funkcie očí, elasticitu drobných ciev, prispievajú k udržaniu normálneho stavu zraku. 

Dostupnosť Skladom
26,99 €
   
Značka Sada
Kategória Doplnky výživy
 
DETAIL

Sada pre DOBRÝ ZRAK za zvýhodnenú cenu obsahuje starostlivo vyberané produkty:

  • Očianka tinktúra - posilňuje organizmus najmä v oblasti podpory očí a zraku, pomáha pri zápale očných spojiviek, hnisaní, slzení, pri tvorbe jačmeňa, začervenaní, zelenom zákale, zápale dúhovky a pri preťažení očí. Napomáha zlepšovať funkciu pečene, priaznivo vplýva na žalúdok, znižuje jeho prekyslenie. Užívame 3x denne 7 kvapiek (jedna fľaštička má 1100 kvapiek)
  • Oči kapsule na zrak - prírodné bylinné kapsule zostavené podľa originálnej receptúry predstavujú zmes bylín, vitamínov a minerálov pre zdravie očí. Oči kapsule na zrak podporujú prirodzené funkcie očí, elasticitu drobných ciev, prispievajú k udržaniu normálneho stavu zraku. Užíva sa 1 kapsulka 3x denne.
  • Ostrý zrak čaj - je špeciálna zmes zostavená z 8 byliniek, ktoré napomáhajú pri únave očí, zhoršenom videní, alergických zápaloch očí. Môže znižovať vnútroočný tlak, vhodný doplnok liečby zeleného zákalu. Pijeme 2 - 3x denne.
Hmotnosť 0.3 kg
Zdravotný problém Zrak

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: