⭐⭐⭐⭐⭐ Zväčšiť
 

KRVNÝ TLAK ZNÍŽENIE - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller

 

Sada na ZNÍŽENIE VYSOKÉHO KRVNÉHO TLAKU obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe vašich ohlasov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty na zníženie vysokého krvného tlaku, ktoré sú účinné a zároveň jednoduché na užívanie. 

Dostupnosť Skladom
24,99 €
   
Značka Sada
Kategória Doplnky výživy
 
DETAIL

Sada na ZNÍŽENIE VYSOKÉHO KRVNÉHO TLAKU obsahuje starostlivo vyberané produkty:

  • Cesnak tobolky 60ks - cesnak sa v prírodnej medicíne odpradávna používa pri vysokom krvnom tlaku. Má priaznivý účinok na kardiovaskulárny systém a krvný obeh. Pôsobí na arteriálny tlak, triglyceridy v krvi a viskozitu plazmy. Je určený na celkovú očistu organizmu a pozitívne vplýva pri liečbe bakteriálnych infekcií. Užíva sa jedna tobolka denne.
  • Hypertonik čaj - špeciálna bylinná zmes zložená zo 6 bylín, určená na užívanie pri vysokom krvnom tlaku, ktorý znižuje. Hypertonik čajová zmes upravuje krvný tlak a podporuje normálnu činnosť srdca, podporuje správny krvný tlak a cievny systém . Pijeme 2x až 3x denne.
  • Hypertonik tinktúra - špeciálna 5 - bylinná zmes z pupeňov rastlín, ktorá priaznivo ovplyvňuje hladinu krvného tlaku - znižuje ho. Taktiež tlmí búšenie srdca a arytmie. Hypertonik tinktúra je vysoko účinná bylinná zmes výťažkov z pupeňov rastlín zostavená podľa originálnej receptúry. Užíva sa podľa váhy. 
Hmotnosť 0.7 kg
Zdravotný problém Krvný tlak

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: