Výhodný nákup Zväčšiť
 

PODPORA IMUNITY DOSPELÍ - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller

 

Sada na PODPORU IMUNITY pre dospelých za zvýhodnenú cenu obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe vašich ohlasov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty na podporu obranyschopnosti organizmu, ktoré sú účinné a zároveň jednoduché na užívanie. My sme vám uľahčili výber, vy šetríte svoju peňaženku.

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena 38,99 € / 1 ks
38,99 €
   
Kategória Doplnky výživy
 
DETAIL

Sada na PODPORU IMUNITY pre dospelých za zvýhodnenú cenu obsahuje starostlivo vyberané produkty:

  • Vitamín C super čistýje základom pre imunitné procesy v tele a silným antioxidantom. Uvoľňovanie vitamínu C je postupné, čím zabezpečuje nepretržitú podporu imunite. Prispieva k tvorbe kolagénu, správnej funkcii chrupaviek, ciev, kostí, pokožky, zubov a nervového systému, zvyšuje vstrebávanie železa. V jednej tablete sa nachádza až 500 mg vitamínu C, ktorý pokryje vašu optimálnu dennú dávku.
  • Ochranca kapsule na podporu imunitysa starajú o podporu imunity, posilňujú obranyschopnosť organizmu. Vzácny a účinný komplex 3 zložiek: Grep, Cordyceps a Polyporus má vplyv na imunitu, podporuje prirodzené funkcie tela, správnu mikroflóru v tele, pôsobí proti vírusom, baktériam. Užívajte 3x denne 1 kapsulu.
  • Dračia krv - sa v prírodnej medicíne Južnej Ameriky používa ako účinný prostriedok na posilnenie imunity. Má silné antibakteriálne, antivírusové, antiparazitické a antimykotické účinky. Vplýva na činnosť slizníc tráviaceho traktu, čriev, ústnej dutiny, kĺbov a kože. Môžete ju požívať aj zvonku na väčšinu kožných problémov ako herpesy, plesne, ekzém, vyrážky, kiahne, atď. Užíva sa 3x10 kvapiek denne alebo potiera zvonku.
Hmotnosť 0.4 kg
Zdravotný problém Imunita

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.