Rastlinné mlieka

 

Najpredávanejšie

1
4114
Značky
Kvalita
Značka

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • Lieskovcový nápoj - 1L - Orasi Novinka Kód: 498
  Lieskovcový nápoj - 1L - Orasi
  Skladom

  Jemný a zamatový nápoj OraSì je vyrobený z vynikajúcich lieskových orechov talianskeho pôvodu, vybraných a starostlivo spracovaných. Vďaka svojej charakteristickej chuti ho ocení každý a je ideálny pre každú dennú dobu.


  2,79 € / ks
     
  Značka: Orasi
 • Mandľový nápoj - 1L - Orasi ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1669
  Mandľový nápoj - 1L - Orasi
  Skladom

  Mandľový nápoj je známy hlavne na juhu Talianska ako "latte di mandorla", kde je obľúbeným nápojom ako detí, tak i dospelých. Je vegánsky, bezlepkový a neobsahuje laktózu. Má bielu farbu a nie je v ňom pridaný žiaden cukor. Mandľové mlieko je z talianskych mandlí. Mandľové mlieko má na rozdiel od sójového viac mliečnu konzistenciu, je takmer bez pachuti. Má síce menšiu energetickú hodnotu, no taktiež menej nadúva (ak nie ste ovšem alergický na oriešky) a dá sa z neho perfektne variť a piecť. 


  3,99 € / ks
     
  Značka: Orasi
 • Sojový nápoj nesladený BIO - 1L - Berief Akcia ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 616
  Sójový nápoj nesladený BIO - 1L - Berief
  Skladom
  Sójový nápoj nesladený Berief v bio kvalite predstavuje alternatívu k živočíšnemu mlieku. Sójový nápoj nesladený je vegánsky a neobsahuje laktózu. Sójový nápoj nesladený má bielu farbu a chutí mierne po strukovinách. Sójový nápoj nesladený sa viac hodí do teplej kuchyne, keďže nie je nijak ochutený. Sójový nápoj nesladený sa v chladničke ho nechať otvorený až..
  1,80 € (–12 %)
  1,59 € / ks
     
  Značka: Berief

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.