Rastlinné mlieko

 

Najpredávanejšie

2
161216
Značky
Kvalita
Produkt s obsahom
Značka

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

   
 • Kokosové mlieko instantné - 100g- Biopont Kód: 617
  Skladom
  Kokosové mlieko instantné s výrazne plnou chuťou. Toto ste stále hľadali ale nevedeli nájsť? Tak už to tu máte a môžete robiť polievky, koláče, omáčky, kari a ďalšie pecky z ázijskej kuchyne!

  2,90 € / ks
     
  Značka: Biopont
 • Mandľové mlieko instantné BIO - 400g - Ecomil Kód: 64
  Skladom
  Mandľové mlieko instantné s jemnou chuťou a zamatovou arómou. Teraz si ho vychutnáte ešte viac než predtým. Dlhšie vydrží, a použijete ho na cereálie, do kaší, na varenie alebo len ako pohár skvelého mlieka. Nemusí byť v chladničke!

  15,90 € / ks
     
  Značka: Ecomil
 • Mandľový nápoj nesladený BIO - 1L - Ecomil Kód: 614
  Skladom
  Mandľový nápoj je známy hlavne na juhu Talianska ako "latte di mandorla", kde je obľúbeným nápojom ako detí, tak i dospelých. Je vegánsky, bezlepkový a neobsahuje laktózu. Má bielu farbu a nie je v ňom pridaný žiaden cukor. Hodí sa do teplej aj studenej kuchyne...

  3,90 € / ks
     
  Značka: Ecomil
 •  
 • Ryžový nápoj natur BIO - 1L - Berief Kód: 1200
  Skladom
  Tento nápoj je vyrobený z bio ryže. Neobsahuje žiaden pridaný cukor. Je vegánsky, neobsahuje laktózu, lepok. Používajte všade tam, kde klasické mlieko.

  2,10 € / ks
     
  Značka: Berief
 • Ryžový nápoj vanilka BIO - 1L - Berief Kód: 615
  Skladom
  Tento nápoj je vyrobený z bio ryže a je ovoňaný výťažkom z vanilky. Neobsahuje žiaden pridaný cukor, vďaka fermentovanej ryži má príjemnú nasládlu chuť. Je vegánsky, neobsahuje laktózu, lepok. Vzhľadom na prítomnosť vanilky ho odporúčame používať na prípravu sladkých pokrmov...

  2,10 € / ks
     
  Značka: Berief
 • Sojový nápoj nesladený BIO - 1L - Berief Kód: 616
  Skladom
  Sójový nápoj v bio kvalite predstavuje alternatívu k živočíšnemu mlieku. Je vegánsky a neobsahuje laktózu. Má bielu farbu a chutí mierne po strukovinách. Hodí sa viac do teplej kuchyne, keďže nie je nijak ochutený. V chladničke ho môžete nechať otvorený až..

  1,80 € / ks
     
  Značka: Berief

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.